محصولات دسته بندی " کیبورد "

ای فورتک بلادی B130
ای فورتک بلادی B130

A4Tech Bloody B130کیبورد های مخصوص بازی کمپانی A4Tech از چراغ های LED، در تمام سوئیچ های کیبورد بهره می برند. نورپردازی کلید های این کیبورد به صورت سه رنگ مختلف می باشد، همچنین میزان روشنایی چراغ ها را می توانید در 5 سطح مختلف تنظیم نمایید. چراغ های Num Lock ،Scroll Lock و Caps Lock در بالای NumPad و به صورت مورب قرار گرفته اند. همچنین در کنار این سه چراغ، لوگوی Bloody حک شده است.با توجه به گیمینگ بودن کیبورد Bloody، چهار کلید اصلی که برای حرکت در بازی های شوتر از آنها استفاده می شود(سوئیچ های W، A، S وD) از جنس سیلیکون ساخته شده و به رنگ نارجی طراحی شده اند. علاوه بر این موضوع، قابلیت دیگری که برای گیمر ها در نظر گرفته شده، زمان پاسخ دهی 1 میلی ثانیه ای در نظر گرفته شده است.ویژگی مثبت دیگری که در A4Tech بلادی B130 شاهد هستیم، تکیه گاهی است که در قسمت پایینی کیبورد قرار گرفته شده است. این تکیه گاه سبب می شود دستان شما به حالت استاندارد تری بر روی کیبورد قرار بگیرد و از ایجاد درد در مچ و سایر نقاط بدن شما جلوگیری می کند. همچنین اطراف سوئیچ های کیبورد منحنی شکل می باشند که این موضوع از فشرده شدن کلیدهای مجاور به صورت ناخواسته جلوگیری می کند. Bloody B130 در برابر مایعات مقاوم بوده و از نفوذ آنها به بخش های داخلی جلوگیری می کند. همچنین بدنه ی پلاستیکی این محصول بسیار مقاوم بوده و در برابر ضربه های کوچک آسیبی به آن وارد نمی شود.

بدون قیمت

ای فورتک بلادی B930
ای فورتک بلادی B930

A4Tech بلادی B930کیبورد های گیمینگ شرکت تایوانی A4Tech جزء معدود صفحه کلید هایی هستند که از چراغ های LED، در تمام سوئیچ های خود بهره می برند. نورپردازی سوئیچ های این صفحه کلید به گونه ای است که به صورت پیش فرض در نقاط مختلف شاهد رنگ های گوناگون به صورت جزیره ای هستیم.چراغ های مربوط به فعال بودن یا نبودن کلید های  Scroll Lock و Caps Lock بالای کلید های جهت نما قرار گرفته اند. در قسمت بالایی کیبورد دو پایه قرار گرفته است که با به کارگیری آنها، سطح قسمت بالایی کیبورد بالاتر آمده و سبب می شود حالت قرار گیری دست بر روی کیبورد به حالت استاندارد انجام پذیرد.B930 از پد اعداد یا همان  Numpad محروم است و این موضوع سبب شده تا اندازه ی این محصول در مقایسه با سایر نمونه ها کوچکتر باشد. این صفحه کلید در ابعاد 3.7 × 15 × 38 سانتی متر و با سنگینی 907 گرم ساخته می شود. در اتصال Bloody B930 به کامپیوتر خود باید از پورت USB استفاده کنید.یکی از ویژگی های این محصول، مقاوم بودن آن در برابر مایعات و رطوبت است. زمان پاسخ گویی در این ماوس تنها 0.2 میلی ثانیه است که این میزان از Response time برای گیمر ها بسیار مناسب است. با توجه به گیمینگ بودن این کیبورد، دکمه های Q تا R در ردیف دوم و کلید های A تا F در ردیف سوم از جنس سیلیکون ساخته شده است تا در اثر فشار بیش از حد آسیبی به آن وارد نشود.

بدون قیمت

ای فورتک بلادی B740A
ای فورتک بلادی B740A

A4Tech Bloody B740Aکیبورد های مخصوص بازی کمپانی A4Tech از چراغ های LED، در تمام سوئیچ های کیبورد بهره می برند. نورپردازی کلید های این کیبورد به گونه ای است که به صورت پیش فرض هر ردیف دارای یک رنگ می باشد و رنگ چراغ های بالای Number Pad آبی رنگ است. بلادی B740A در ابعاد 42 × 210 × 495 میلیمتر و وزن 1410 کیلوگرم تولید می شود. جهت اتصال این کیبورد به سیستم خود باید از طریق سیمی 180 سانتی متری با پورت USB اقدام نمایید.با توجه به گیمینگ بودن این کیبورد، 8 کلیدی که هنگام انجام بازی بیشتر از آنها استفاده می شود مقاوم سازی شده اند و A4Tech در ساخت انها از سیلیکون بهره برده است. این کلید ها که با رنگ نارنجی از سایر کیبورد ها متمایز شده اند، شامل کلید Q تا R در ردیف دوم و کلید A تا F در ردیف سوم می باشد.همانطور که می دانید سرعت برای گیمر ها یک موضوع اساسی است؛ در بازی های کامپیوتری مخصوصاً بازی های آنلاین، علاوه بر سرعت عملکرد کاربر، سرعت عمل لوازم دیگری نظیر ماوس و کیبورد نیز اهمیت زیادی دارد. سرعت پاسخ گویی A4Tech بلادی  B740A تنها 2 میلی ثانیه است که میزان بسیار کمی به حساب می آید.برای راحتی کاربر هنگام انجام بازی یا تایپ کردن، پایه ای زیر کیبورد قرار گرفته است که کمک می کند فشار کمتری هنگام استفاده از آن به مچ دست شما وارد شود. همچنین تکیه گاهی زیر کیبورد تعبیه شده دست تا نحوه ی قرار گیری دست ها بر روی صفحه کلید استاندارد تر صورت پذیرد.

بدون قیمت

ای فورتک بلادی B975
ای فورتک بلادی B975

A4Tech Bloody B975A4tech جزء اولین شرکت هایی است که شروع به تولید کیبورد هایی با کلید های نوری کرد. این صفحه کلید ها تحت عنوان Bloody و در مدل های گوناگون وارد بازار شدند. این مدل ها دارای لوگویی هستند که بر روی کیبورد، بالاتر از کلید های جهت (Arrow keys) حک شده است.در یک طراحی عجیب و نوآورانه، جای چراغ های مربوط به فعال بودن یا غیر فعال بودن Num Lock ،Scroll Lock و Caps Lock با خود کلید های فعال سازی این ویژگی ها عوض شده است. همانند سایر کیبورد ها، در پشت قسمت بالایی کیبورد از پایه برای بالا آوردن سطح کیبورد استفاده شده تا دسترسی انگشتان به دکمه های بالایی صفحه کلید راحت تر صورت پذیرد. علاوه بر این، کمپانی A4Tech یک تکیه گاه پلاستیکی داخل جعبه ی این محصول قرار داده است تا کاربر در صورت تمایل، جهت قرارگیری بهتر انگشتان بر روی صفحه کلید و جلوگیری از ایجاد درد در مفاصل مچ دست، از آن استفاده کند. این قطعه به پایین کیبورد متصل می شود و دارای دو رنگ قرمز و مشکی می باشد. همچنین عمق تحرک کلید ها در بلادی B975 نزدیک به  1.5 میلی متر اعلام شده است؛ این میزان کاملاً استاندارد بوده و در حد متوسط قرار دارد که تجربه خیلی خوبی را برای شما باقی خواهد گذاشت.همانطور که می دانید سرعت برای گیمر ها یک موضوع اساسی است؛ در بازی های کامپیوتری مخصوصاً بازی های آنلاین، علاوه بر سرعت عملکرد کاربر، سرعت عمل لوازم دیگری نظیر ماوس و کیبورد نیز اهمیت زیادی دارد. سرعت پاسخ گویی A4Tech Bloody B975 تنها 2 میلی ثانیه است که میزان بسیار مناسبی برای انجام بازی های رایانه ای به حساب می آید.این کیبورد در ابعاد 37 × 132 × 444 میلیمتر و با وزن 1.45 کیلوگرم تولید می شود. جنس تمامی نقاط آن پلاستیکی بوده و متریال دیگری در ساخت قسمت خارجی آن استفاده نشده است. این محصول از طریق پورت USB به کامپیوتر شما متصل می شود و تا حدی در برابر نفوذ مایعات مقاوم است. LED های به کار رفته در این محصول توانایی نمایش 16.8 میلیون رنگ را داشته و در کنار آن قابلیت شخصی سازی نیز دارند. جهت جلوگیری از پاک شدن حروف در اثر استفاده زیاد، یک لایه ی بسیار نازک بر روی سوئیچ ها کشیده شده تا از این اتفاق جلوگیری کند.لوگویی که بر روی این محصول حک شده است، به شکل کف دست است که خون از آن می چکد؛ همانطور که می بینید لوگو متناسب با نام محصول انتخاب شده است اما ظاهر آن به گونه ای است که شاید برای مکان های رسمی، مخصوصاً مکان هایی که رفت و آمد در آنها زیاد است، نامناسب باشد.در کل صفحه کلید A4Tech مدل بلادی B975، یک محصول متوسط از کیبورد های گیمینگ سری Bloody این شرکت است که از ظاهر و ویژگی های خوبی برخوردار است. ما سعی کردیم تا توضیح نسبتاً کاملی از این محصول برای شما آماده کنیم تا شما با توجه به نیاز خود و قابلیت های این محصول، بهترین انتخاب را انجام دهید.

بدون قیمت